Maikel Willems zeventigste prins van CV Dun Ezelskop

Maikel Willems is op zaterdagavond in de Wingerd uitgeroepen tot zeventigste prins van Dun Ezelskop. Samen met zijn adjudanten John Houben en Ron Bussemakers zal hij vooropgaan in de feestelijkheden van het Ezelsriek
Bregje Deckers | 1 februari 2025 22:06 | Aangepast op 1 februari 2025 22:06
De bekendmaking vond plaats in een betoverende sfeer, volledig in lijn met het carnavalsthema van dit jaar: 'De Magische Vallei'.

Prins
De prins, 50 jaar oud en in het dagelijks leven accountmanager bij Jongeneel Venlo, is geen onbekende in het carnavalsleven. In 2004 was hij al adjudant bij prins Ton II en hij draagt een unieke titel: waarschijnlijk de eerste prins in Zaerum die al opa is van drie kleinkinderen. Naast carnaval viert hij zijn passie voor sport als voetballeider bij Sparta 6 en speelt hij graag badminton. Daarnaast is hij actief betrokken bij de organisatie van de dorpsquiz Zaerum Kwist.

Adjudanten
Aan zijn zijde staan adjudanten Ron Bussemakers en John Houben. Ron, 49 jaar oud en werkzaam als financieringsspecialist bij de Rabobank, combineert zijn liefde voor koken en tafelen met zijn fanatieke inzet voor carnaval. Als penningmeester bij Sparta ’18 en trouw lid van vriendengroep Nutte Jonge is hij een bekend gezicht in het dorp. Zijn mede-adjudant John Houben, 55 jaar en transportplanner bij de Walkro, deelt met Maikel I de passie voor voetbal en begeleidt als leider het team van Sparta 6. Daarnaast staat hij bekend als een echte sfeermaker die graag een plaatje draait en altijd in is voor een goed feest.
Het drietal wordt in hun rol ondersteund door hun partners Gaby Willems, Heidy Houben en Wendy Bussemakers. Daarnaast zal Vorst Pim Thijssen, ceremoniemeester Rob Fuchs en de Raad van Elf, samen met hun megjes, hen bijstaan in het carnavalsseizoen.

Lees ook

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...