Liedjesavond in Grubbenvorst verplaatst naar vrijdag 29 november

De liedjesavond van GMV De Plaggenhouwers in Grubbenvorst is verplaatst. Het feest staat nu gepland voor vrijdag 29 november.
Youri Buis | 12 oktober 2024 17:51 | Aangepast op 12 oktober 2024 17:51
Onvoorziene omstandigheden
Eigenlijk zou de liedjesavond op zaterdag 26 oktober plaatsvinden. De organisatie laat weten dat het wegens onvoorziene omstandigheden heeft moeten besluiten om een andere datum te zoeken.

Aan de locatie verandert er niets. Ook op de vrijdag wordt de liedjesavond gehouden in Proeflokaal ’t Stammineke in Grubbenvorst.

13 artiesten, drie categorieën
Voor de liedjesavond hebben dertien artiesten zich ingeschreven. Zij strijden in drie categorieën om de prijzen: jeugd, volwassenen en covers. “Het belooft een mooie avond te worden!”, aldus de organisatie.

Lees ook

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...