Lezing onzichtbaar ziek: Niet Aangeboren Hersenletsel

Lezing onzichtbaar ziek: Niet Aangeboren Hersenletsel BiblioNu
Niemand ziet iets, maar voor hen is het er altijd. Meer dan de helft van de inwoners van Nederland heeft een aandoening die niet direct zichtbaar is, maar waar ze wel dagelijks mee te maken hebben. In deze serie maken we het onzichtbare.....zichtbaar.
Redactie | 21 maart 2025 07:30 | Aangepast op 11 maart 2025 07:42
Dr. Erik Matser verzorgt die avond een lezing over Niet Aangeboren Hersenletsel. Hij is een toonaangevende Nederlandse klinisch neuropsycholoog met meer dan 30 jaar ervaring. Hij staat bekend om zijn baanbrekende hersenonderzoek en zijn expertise.

Een aantal ervaringsdeskundigen uit Horst aan de Maas vertellen wat Niet Aangeboren Hersenletsel betekent in hun leven.

Niet begrepen
Patiënten met Niet Aangeboren Hersenletsel hebben last van verschillende klachten zoals pijn, minder energie, concentratieproblemen en verandering in emoties. Omdat het niet altijd zichtbaar is voelen mensen zich vaak niet begrepen.

Als vervolg op de lezing is er een mogelijkheid om met lotgenoten in contact te komen. Aanmelden voor een lotgenotengroep kan via: lotgenotenhorst@gmail.com

Bijeenkomst
Biblionu, Lotgenoten Horst en Synthese organiseren een bijeenkomst over Niet Aangeboren Hersenletsel op maandag 24 maart 2025 van 19.30 tot 21.00 uur in de theaterzaal van ‘t Gasthoês.

Meld je aan via biblionu.nl/agenda of via de betaalpaal in de Bibliotheek.

Meest gelezen

Ome Jan komt naar Tienray

Redactie | 21 apr 2025 08:19

Lees ook

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...

Aangepaste bereikbaarheid VieCuri tijdens Koningsdag en Bevrijdingsdag

Op zaterdag 26 april (Koningsdag) en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is VieCuri anders bereikbaar dan...

Ome Jan komt naar Tienray

De afgelopen maanden is bij café ’t Pleintje al de nodige activiteit waargenomen. Na meer dan een ja...

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...

Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray organiseert Paaswandeltocht

Op zondag 20 april - Eerste Paasdag - organiseert Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray de jaarlijk...