Lezing onzichtbaar ziek: Niet Aangeboren Hersenletsel

Lezing onzichtbaar ziek: Niet Aangeboren Hersenletsel BiblioNu
Niemand ziet iets, maar voor hen is het er altijd. Meer dan de helft van de inwoners van Nederland heeft een aandoening die niet direct zichtbaar is, maar waar ze wel dagelijks mee te maken hebben. In deze serie maken we het onzichtbare.....zichtbaar.
Redactie | 21 maart 2025 07:30 | Aangepast op 11 maart 2025 07:42
Dr. Erik Matser verzorgt die avond een lezing over Niet Aangeboren Hersenletsel. Hij is een toonaangevende Nederlandse klinisch neuropsycholoog met meer dan 30 jaar ervaring. Hij staat bekend om zijn baanbrekende hersenonderzoek en zijn expertise.

Een aantal ervaringsdeskundigen uit Horst aan de Maas vertellen wat Niet Aangeboren Hersenletsel betekent in hun leven.

Niet begrepen
Patiënten met Niet Aangeboren Hersenletsel hebben last van verschillende klachten zoals pijn, minder energie, concentratieproblemen en verandering in emoties. Omdat het niet altijd zichtbaar is voelen mensen zich vaak niet begrepen.

Als vervolg op de lezing is er een mogelijkheid om met lotgenoten in contact te komen. Aanmelden voor een lotgenotengroep kan via: lotgenotenhorst@gmail.com

Bijeenkomst
Biblionu, Lotgenoten Horst en Synthese organiseren een bijeenkomst over Niet Aangeboren Hersenletsel op maandag 24 maart 2025 van 19.30 tot 21.00 uur in de theaterzaal van ‘t Gasthoês.

Meld je aan via biblionu.nl/agenda of via de betaalpaal in de Bibliotheek.

Meest gelezen

'Mongoolse Prins' Dschero Khan (96) overleden

Eric Reijnders | 30 apr 2025 14:28

Bas Gommans heeft titel Meester Boulanger behaald

Bregje Deckers | 30 apr 2025 19:42

Lees ook

Weekmarkt Horst op andere locatie door kermis

De voorjaarskermis van Horst begint morgen en dat betekent dat het centrum van Horst is volgebouwd m...

Nationale Molendag, ook in Lottum

Op zaterdag 10 en zondag 11 mei is het weer Nationale Molendag, het grootste Molenfeest van Nederlan...

Openstelling kasteel Huys ter Horst

Op zondag 4 mei is het kasteel weer bewoond en te bezichtigen voor publiek.

Fotografen uit Horst aan de Maas exposeren in Panningen

Fotogroep NL-70 exposeert tot en met 11 mei eigen werk op de Markt in Panningen.

Zesde editie van Petranpad Ultra Trail en Walk

Op vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei 2025 start de 6e editie van de Petranpad Ultra Trail en Walk.

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...