Leef haalt met dorpentour in Griendtsveen informatie op voor nieuwe partij

De nieuwe politieke partij Leef organiseerde zaterdag 20 juli een bijeenkomst in Griendtsveen om in gesprek te gaan met de inwoners. Alle opgehaalde kennis neemt Leef mee in haar verkiezingsprogramma.
Niels van Rens | 22 juli 2024 15:33 | Aangepast op 22 juli 2024 15:33
Leef ging in gesprek met de inwoners van Griendtsveen met als thema ‘kleine kernen’. Dat resulteerde in verschillende gesprekken. “We hebben idealen als club, maar we willen zoveel mogelijk in de samenleving staan”, zegt Maarten Voesten van de nieuwe politieke partij Leef. “Door dit soort bijeenkomsten te organiseren kunnen we alle informatie ophalen en dit integreren in ons partijprogramma.”

Nieuwe woningen
Dat er nieuwe woningen bij moeten komen, is voor de inwoners het belangrijkste. “De woningen zorgen voor doorstroom in het dorp”, zegt Anne-Will Jacobs, één van de bezoekers. “Ouderen kunnen dan in Griendtsveen blijven wonen. Wellicht naar een kleiner huis kunnen, waardoor er weer plek komt voor jongeren of starters.” Griendtsveen krijgt een belangrijke voorziening erbij: in het klooster komen huurwoningen. In totaal zes huurwoningen worden dan toegevoegd.

Leef gaat alle dorpen in Horst aan de Maas af om informatie voor het partijprogramma op te halen.

Lees ook

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...