Kleding- en speelgoedbeurs in Griendtsveen, opbrengst naar school en klooster

Stockfoto. Bron: Unsplash
In gemeenschapshuis De Zaal in Griendtsveen wordt op zondag 10 november een kleding- en speelgoedbeurs georganiseerd. Van 14.00 tot 16.00 uur krijgen bezoekers de gelegenheid om tweedehands kleding, speelgoed en spellen aan te schaffen tegen een geringe prijs.
Niels van Rens | 26 oktober 2024 14:10 | Aangepast op 26 oktober 2024 12:43
Tijdens de beurs wordt kleding aangeboden evenals (hard) speelgoed en diverse spellen. Dit initiatief biedt een kans voor ouders en verzorgers om tegen een voordelige prijs kleding en speelgoed voor hun kinderen te kopen. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om zelf nog bruikbare kleding of speelgoed te doneren, waarmee een bijdrage wordt geleverd aan dit gemeenschapsproject.

Entree
De beurs is toegankelijk voor jong en oud. Kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang, terwijl volwassenen een entreeprijs betalen. De opbrengst van de beurs wordt ingezet voor lokale activiteiten, waaronder projecten verbonden aan de school en het klooster.

De organisatie doet een oproep aan de inwoners van Griendtsveen en omgeving om kleding te doneren. Dit kan door contact op te nemen via het e-mailadres beursgriendtsveen@hotmail.com.

Meest gelezen

Auto op A73 ter hoogte van Horst van de weg geraakt

Jelle van de Steeg | 12 jul 2025 08:34

Lees ook

Wittenhorst start oefencampagne met gelijkspel

Wittenhorst en competitiegenoot EVV startten hun 1 e oefenwedstrijd ter voorbereiding op de competit...

Crisisnoodopvang Swolgen sluit de deuren

Per 1 januari 2026 sluit de opvang voor Oekraïense vluchtelingen in de oude basisschool in Swolgen.

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...