Horst
Terug

Informatiebijeenkomst: Gaat Horst aan de Maas op de schop?

bb027d325b903ba47de342a741bc876d

Heb je al gehoord van de Omgevingswet, Omgevingsvisie en het Omgevingsplan? Zo nee, dan is dat nu de hoogste tijd.

Redactie |  | Aangepast op
'Hart voor Horst aan de Maas' organiseert hierover een informatiemiddag met medewerking van Elze van Hamelen. Zij is zelfstandig onderzoeker en schrijfster van 'De Grote Verbouwing' en 'Het Windmolendrama'.

Herinrichting
De gemeente Horst aan de Maas werkt aan plannen die voor 80% klaar zijn, wat kan leiden tot een grote herinrichting van het gebied. Dit kan invloed hebben op wonen, parkeren, mobiliteit, energieopwekking en meer.

Het goede nieuws is dat jij nog inspraak hebt. Of je nu voor of tegen de plannen bent, het is belangrijk om te weten hoe je betrokken kunt zijn.

De informatiebijeenkomst vindt plaats op zondag 16 maart van 14.00 tot 17.00 uur (inloop vanaf 13.30 uur). Locatie: Zentire, Americaanseweg 107, 5964 PA in Meterik. De toegang is gratis.

Lees ook

rondje limburg

Televisie

Rondje Limburg: van 1000 marathons tot een speciaal biertje

In Sevenum rent iemand 1000 marathons in 1000 dagen, terwijl iemand anders kans maakt op de wereldtitel powerliften. Ook brouwt iemand zijn eigen speciaal biertje en geeft een kunstenaar oude schilderijen een nieuw (blauw) leven. Dat en meer zie je in een nieuwe aflevering van Rondje Limburg.

lichaam swolgen

Nieuws

Eindelijk duidelijkheid over onderzoek in Swolgen: politie treft lichaam aan

In Swolgen is zaterdagavond het stoffelijk overschot van een man aangetroffen. Dat gebeurde na onderzoek in en rondom de woning van een eerder gearresteerde verdachte.

botsing america 1

112

Twee auto's hard met elkaar in botsing in America, verkeer richting slotconcert ondervindt hinder

Op de N277 in America ter hoogte van de Wouterstraat in America zijn twee voertuigen met elkaar in botsing gekomen. Door het Rowwen Hèze Slotconcert is het op de weg rond America drukker dan normaal.

IMG_8422

112

Politie doet inval in woning in Swolgen

Vrijdagavond is de politie een woning in Swolgen binnengevallen. Meerdere mensen zouden daarbij zijn aangehouden.

20261106-ongeluk sevenum

112

Voetganger raakt gewond bij botsing met auto in Sevenum

De voetganger werd geraakt door een auto die de parkeerplaats bij de Bosschekampstraat op probeerde te draaien. Het slachtoffer is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

jan aerdts

Reportage

Superfan Jan Aerdts regelt al 25 jaar bussen naar Slotconcert Rowwen Hèze

Jan Aerdts is al zolang hij zich kan herinneren groot fan van dialectgroep Rowwen Hèze. Die passie bracht hem ook een nieuwe verantwoordelijkheid: sinds 2000 regelt hij bussen voor muziekliefhebbers uit Velden en Lomm, zodat zij van en naar het Slotconcert in America kunnen reizen.