Helden wint ‘thuiswedstrijd’ overtuigend van Hegelsom op Neers kunstgras

Vanwege de slechte staat van de velden werd de wedstrijd Helden tegen Hegelsom niet op sportpark Kerkeböske in Helden gespeeld, maar op het kunstgrasveld van sportpark Ligteveld in Neer.
Eric Reijnders | 3 februari 2025 17:00 | Aangepast op 3 februari 2025 16:28
Verrassende voorsprong voor Hegelsom
Helden begon sterk en had veel balbezit. Toch kwam Hegelsom onverwacht op een 0-1 voorsprong na een vrije trap. De bal werd nog geschampt door een speler van Hegelsom waardoor de Heldense doelman werd verrast. De thuisploeg liet zich niet uit het veld slaan en bleef aanvallen. Korte tijd later bracht Helden de score weer gelijk op 1-1.

Comfortabel aan de leiding bij rust
Niet veel later draaide de wedstrijd volledig om. Een speler van Helden werd in het strafschopgebied neergehaald en benutte zelf de penalty: 2-1. Even later werd het 3-1 binnen en door een fout van de Hegelsom-doelman stond Helden bij rust comfortabel met 4-1 voor.

Eerste doelpunt voor Helden
Hegelsom begon sterk aan de tweede helft, maar Helden-doelman Joosten hield zijn ploeg met twee reddingen op de been. Daarna nam Helden het initiatief weer over. Hoewel er kansen waren om de voorsprong verder uit te bouwen, bleef het lang 4-1. Pas in de 90e minuut maakte de jonge Stan Vondenhoff zijn eerste doelpunt voor Helden 1 en bepaalde hij de eindstand op 5-1.

Lees ook

Zomer op het plein

In de zomervakantie kunnen kinderen iedere woensdag vanaf 12:00 uur op het Wilhelminaplein in Horst ...

Middeleeuwse kookkunsten op kasteel Huys ter Horst

Op zondag 6 juli is kasteel Huys ter Horst weer open voor bezoek. Deze dag staat in het teken van he...

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...