Golde Plaggenhouwer voor Wiel Wijnen

Tijdens Gekke Maondaag in Grubbenvorst heeft Wiel Wijnen uit handen van Prins Dylano 1 de dik verdiende Golde Plaggenhouwer ontvangen.
Eric Reijnders | 17 februari 2025 14:09 | Aangepast op 17 februari 2025 14:09
Wiel ontving de onderscheiding voor zijn jarenlange inzet in het verenigingsleven in Grubbenvorst.

Jeugd- en Kindercarnaval
In de periode van 2000 tot en met 2010 was hij begeleider van het JKK, het Jeugd en Kienger Karneval in Grubbenvorst. Sinds 2007 is hij ook lid van de Wagebouwers. Naast het klussen aan de wagens is hij ook actief voor allerlei zaken bij de Raat, de bouwloods van de vereniging.

Ook bij de bouwzaken van de twee BCL’s en de werkzaamheden bij het LVK in 2014 was Wiel een onmisbare factor.

Ouderenprins
In 2010 is ging Wiel als Aldere Prins voorop bij de evenementen van de Plaggenhouwers, daarna werd hij lid van de Aldere Raod. Daar was hij 6 jaar chef de protocol.

Met de onderscheiding is Wiel niet alleen meer te herkennen aan zijn oranje mutsje, maar ook aan zijn 'Golde Plaggenhouwer.'

Lees ook

’t Beste Idee van Horst aan de Maas bij VTI in Horst

Op woensdag 4 juni presenteren jonge talenten uit Horst aan de Maas hun meest creatieve en innovatie...

Bus beschadigd bij aanrijding in Horst: eigenaar roept veroorzaker op zich te melden

In de nacht van zaterdag op zondag is bij de kruising van de Schoolstraat en de Molenstraat in Horst...

Limburg houdt buskaartjes betaalbaar ondanks kabinetsbezuinigingen

Gedeputeerde Jasper Kuntzelaers van Limburg heeft aangekondigd dat de provincie geen prijsverhoginge...

Vijfde editie G-debat in Horst aan de Maas

Op dinsdag 13 mei vindt in de raadzaal van gemeente Horst aan de Maas de vijfde editie van het Grote...

Boomteelt Centrum Horst aan de Maas nodigt uit voor Treewalk op zondag 11 mei.

Op zondag 11 mei organiseert Boomteelt Centrum Horst aan de Maas de allereerste Treewalk, een laagdr...

TWC Oranje viert 50-jarig jubileum met sportief fietsevent

Dit jaar markeert een mijlpaal voor TWC Oranje uit Horst want de vereniging bestaat 50 jaar. Al een ...