Horst
Terug

Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

aaee27df35c04aa844c686e5294046d2

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

claudia en henkie

Bizarre kattenwissel in Grubbenvorst: dood gewaande Henkie zit gewoon thuis op de trap

Claudia Zeegers uit Grubbenvorst beleefde maandag een nogal bizarre ochtend. Nadat ze haar aangereden kat Henkie naar het crematorium had gebracht, bleek Henkie thuis springlevend op de trap te zitten. Toch had Claudia een kat die als twee druppels water op Henkie leek naar het crematorium gereden.

miek en guido in stadion

WK 2026

WK voorbij voor Oranje: de laatste week van Miek en Guido in de Verenigde Staten

Het WK is voorbij voor Oranje en daarmee is ook een eind gekomen aan de reis van Miek en Guido. Voor Omroep Horst aan de Maas hield het duo ook in hun laatste week hun avonturen bij: van de wedstrijden tegen Tunesië en Marokko tot de reis naar Mexico en de twee grote Oranje-parades. Een kleine troost na de uitschakeling maandag- op dinsdagnacht.

margot van den beuken veiligheidsregio

Veiligheidsregio deelt kooktips voor stroomloze dagen

Survivaltips vliegen je om de oren. Je zou er bijna genoeg van krijgen. Zijn we nu wel of niet voorbereid op een crisis? Het antwoord is (natuurlijk) nee.

maagdenberg venlo

Clevers opent volgend jaar in Maagdenberg, zaal afgebroken

IJssalon Clevers opent pas volgend jaar de deuren in het voormalige Grand Café Maagdenberg in Venlo. De vergunningaanvraag duurde langer dan gepland.

fietseenstalling horst

Opnieuw bewaakte fietsenstalling in centrum van Horst

Deze zomer kunnen mensen de fiets weer zorgeloos parkeren in het centrum van Horst. Van 4 juli tot en met 22 augustus keert de bewaakte fietsenstalling terug.

pexels-towfiqu-barbhuiya-3440682-9852063

Tijdelijk container voor oud papier in Meterik geplaatst

Bij de blokhut van JongNL in Meterik staat tot en met 9 juli een grote container voor oud papier. Afgelopen zaterdag ging het ophaalmoment niet door vanwege de extreme temperaturen.