Horst
Terug

Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

aaee27df35c04aa844c686e5294046d2

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

nard reijnders voorstelling

Nieuws

Kaarten extra voorstelling ‘Het verhaal van mijn vader’ van Nard Reijnders in de verkoop

De kaartverkoop voor de extra voorstellingen van ‘Het verhaal van mijn vader’ door Nard Reijnders is gestart. De voorstelling over het oorlogsverhaal van zijn vader Toon Reijnders is op 15, 16, 17 en 18 oktober opnieuw te zien op de Duitse militaire begraafplaats in Ysselsteyn.

toverland winter feelings

Nieuws

Toverland sluit jubileumjaar af met gratis entree en betalen per attractie

Toverland sluit de viering van het 25-jarig bestaan af met enkele dagen gratis entree in november en december. Tijdens die dagen kunnen bezoekers gratis naar het pretpark en betalen ze alleen per attractie.

rechtspraak

Nieuws

Fred H. definitief niet terug in cel: beide partijen niet in hoger beroep

De rechtszaak tegen Fred H. is definitief klaar. Het Openbaar Ministerie (OM) Limburg gaat niet in hoger beroep in de zaak. Ook Fred H. ziet hiervan af, aldus zijn advocaat Guy Koppen. De 52-jarige Sevenummer werd op 9 september veroordeeld tot anderhalf jaar celstraf, waarvan één jaar voorwaardelijk, voor het bezit en verspreiden van kinderporno.

klooster tienray

Nieuws + interview

Gemeente Horst aan de Maas betaalt twee ton na eigen fout met safehouse in Tienray

De gemeente Horst aan de Maas erkent een fout te hebben gemaakt rond de vestiging van zorgaanbieder BasicMe aan de Kloosterstraat 10 in Tienray. De gemeente ging er een jaar geleden vanuit dat een Safehouse voor mensen met verslavingsproblematiek in het klooster was toegestaan, maar dat blijkt achteraf niet zo te zijn. Om de zaak op te lossen betaalt de gemeente een bedrag van 200 duizend euro aan BasicMe.

automaatje

Nieuws

AutoMaatje al vijf jaar actief in Sevenum en vanaf oktober ook in Horst

ANWB AutoMaatje wordt vanaf 8 oktober ook ingezet in Horst. De vervoerservice voor minder mobiele inwoners bestaat inmiddels vijf jaar in Sevenum en is in die tijd uitgegroeid tot een netwerk van ruim 67 vrijwillige chauffeurs.

20260922-bibliotheek boeken-2

Reportage

De Wingerd nieuwe plek van bibliotheek in Sevenum: 'Ik ga er vanuit kort na de carnaval'

In 2014 verdween de bibliotheek uit Sevenum. Hij was te groot, te duur, en speelde een te beperkte rol in de samenleving volgens de gemeente. Ruim twaalf jaar zat Sevenum zonder bibliotheek, maar nu keert hij dus terug in De Wingerd.