Horst
Terug

Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

aaee27df35c04aa844c686e5294046d2

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

Joep_Food100_2026

Nominatie voor Joep Gommans in de Food100

De Sevenumse ondernemer Joep Gommans heeft een mooie landelijke erkenning te pakken. De oprichter van Vers Voor Vandaag staat in de Food100 van 2026, een lijst met honderd mensen die zich inzetten voor vernieuwing in de Nederlandse voedselwereld.

23-08-2026 Ongeval fiets auto Horst A73

Fietsster gewond bij aanrijding op fietspad bij oprit A73 in Horst

Een fietsster is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op het fietspad bij de oprit naar de A73 in Horst-Noord. De fietsster zag een auto, die vanaf de Tienrayseweg de A73 op wilde rijden, over het hoofd.

20260821-alcoholvrij dit is niet nix 2

Reportage

Alcoholvrije jongerenfeest 'Dit is niet Nix!' trekt weinig bezoekers: 'Pech met het weer'

Het alcoholvrije evenement voor jongeren van vijftien tot en met zeventien vond plaats op het strand van de Kasteelse Bossen, maar kwam mede door het slechte weer niet tot zijn recht.

railterminal-op-greenport

Provincie treedt niet op tegen railterminal die zonder natuurvergunning opereert

Tot teleurstelling van Vereniging Behoud de Parel gaat de provincie Limburg niet handhaven bij de Railterminal van Cabooter op Greenport. De terminal is al jaren operationeel terwijl de natuurvergunning daarvoor niet op orde is.

Groepsfoto G-Debat 2025

Zesde grote G-Debat in het Gemeentehuis in Horst

In de raadzaal van de gemeente Horst aan de Maas is dinsdag 15 september de zesde editie van het G-debat. Inwoners met een verstandelijke beperking gaan dan rechtstreeks in gesprek met de gemeenteraad.

broekhuizerweg

Wegwerkzaamheden in Horst aan de Maas

Op verschillende plekken in onze gemeente zijn grondwerkers, kabelleggers, stratenmakers en asfalteerders aan het werk om nieuwe leidingen te leggen of de weg van een nieuwe laag asfalt te voorzien. Sommige werkzaamheden zorgen voor wat meer oponthoud dan de andere.