Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.
Bregje Deckers | 1 oktober 2024 08:59 | Aangepast op 1 oktober 2024 08:59
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...

Mel Thijssen triomfeert bij masters op Jumping Zaerum

Het centrum van Sevenum stond zaterdag volledig in het teken van de zesde editie van Jumping Zaerum....

Fabrieksbakker maakt bezwaar tegen dagvers-regel voor Limburgse vlaai

Fabrieksbakkerij Goedhart uit Panningen en Sevenum heeft bezwaar ingediend tegen de eis dat Limburgs...

KNMI waarschuwt voor code geel op zaterdag en zondag in Limburg

Het KNMI heeft voor zowel zaterdag als zondag code geel afgekondigd voor Limburg vanwege onstuimig w...

Vraagt u ook geen zorgtoeslag aan?

De dienst Toeslagen stuurt 200.000 huishoudens in Nederland deze week een brief dat ze mogelijk nog ...

Meer en langere treinen tijdens Vierdaagse Nijmegen

Tijdens de Vierdaagse in Nijmegen rijden er tussen Venray en Nijmegen elk half uur nachttreinen.