Horst
Terug

Gé Spreeuwenberg nieuwe uitbater café 't Tunneke Melderslo

aaee27df35c04aa844c686e5294046d2.jpg

De toekomst van café 't Tunneke in Melderslo ziet er weer rooskleurig uit. Gé Spreeuwenberg gaat per 1 januari 2025 het café uitbaten. Hiermee komt een einde aan een lange tijd van onzekerheid over het voortbestaan van de ontmoetingsplek in Melderslo.

Bregje Deckers |  | Aangepast op
Paula en Gerrit Bardoel namen in augustus tijdelijk het café over en zullen na 1 januari ook nog achter de bar te vinden zijn.

UitbatersDe uitbaters Bas van Westerveld en Kim Kleuskens zochten na de aankondiging van hun vertrek nieuwe mensen, maar dat was moelijker dan gedacht. Hendriks Metselwerken uit Wellerlooi kocht Café 't Tunneke in mei, toen was al duidelijk dat het bedrijf niet zelf het café zou gaan runnen. Gé Spreeuwenberg kon op veel enthousiasme rekenen na het nieuws dat hij 't Tunneke gaat uitbaten. Zo valt er op sociale media te lezen: "Geweldig Gé, veel succes", en "Wat fijn dat iemand uit Melderslo het gaat overnemen, dat komt vast goed!".

Lees ook

Evenement optreden concert podium.jpg

Ronkende motoren, toneel, kunst, sport en muziek tijdens een druk evenementenweekend

De week vloog als een raket voorbij. Nog even en we kunnen een streep zetten door de 16e week van 2026. Maar niet voordat we van het weekend hebben genoten met een uitgaansagenda vól evenementen. Een gedeelte daarvan die bij ons bekend zijn hebben we op een rijtje gezet.

jens foundation.png

Speciale menwagen in ontvangst genomen door Stichting ORO bij de Peelbergen

Stichting ORO heeft donderdagavond een speciale menwagen overhandigd gekregen door Stichting JENS Foundation. Met de menwagen kunnen ook mensen in een rolstoel genieten van een ritje achter een paard of pony.

VVD_HadM_Pieter_Goedhart.jpg

Formatie

Pieter Goedhart door VVD voorgedragen als kandidaat wethouder

De VVD-fractie in Horst aan de Maas heeft Pieter Goedhart voorgedragen als kandidaat wethouder in het nieuwe te vormen college. Vorige week ging het formatieproces van start.

grubbenvorst van boven

Duurzaamheid

Grubbenvorst mogelijk hart van groot onderzoek naar Limburgse aardwarmte

Kan de Limburgse bodem veilig warmte leveren aan huishoudens en kassen? Een vraag die de provincie, het Rijk en deskundigen proberen te beantwoorden en waarbij nadrukkelijk wordt gekeken naar Grubbenvorst.

natuur, libelle, blad.png

Tientallen miljoenen voor verbetering Limburgse natuur

De provincie Limburg heeft een regeling opengesteld om de natuur in Limburg te verbeteren. In totaal is er 27,5 miljoen euro beschikbaar. Dat geld komt van het Rijk.

BuitenGewoonBereikbaar 1..jpg

BuitenGewoonBereikbaar rondt glasvezelproject Horst aan de Maas af

De stichting BuitenGewoonBereikbaar heeft haar werkzaamheden definitief afgerond. De organisatie, die in 2019 en 2020 verantwoordelijk was voor de aanleg van een glasvezelnetwerk in het buitengebied van Horst aan de Maas, zet haar laatste beschikbare middelen in om drie maatschappelijke initiatieven te ondersteunen.