Futsal Wittenhorst 1 kampioen in de 2e klasse na winst op sv Serum 2

Het eerste team van Futsal Wittenhorst heeft zich dinsdagavond tot kampioen van de 2e klasse gekroond. Dit dankzij een indrukwekkende 19-0 overwinning op zv Serum 2.
Eric Reijnders | 25 april 2025 15:33 | Aangepast op 25 april 2025 15:33
De overwinning was essentieel voor de Wittenhorst-formatie, die slechts drie punten voorsprong had op de nummer twee uit Beringe en zich geen misstap kon veroorloven.

Genadeloos
Binnen vijf minuten stond het al 2-0, en de druk op Serum was al snel te groot. De spelers van Wittenhorst straften elk foutje van de tegenstander genadeloos af, en met een solide organisatie groeide de score gestaag naar 11-0 bij de rust.

Ondanks een gele kaart voor Joost van Rensch wegens een wisselfout, bleef het team gefocust en breidde de score verder uit in de tweede helft.

Werkeloze keeper
Keeper Roel van Rens had weinig werk, en het team speelde met overtuiging, waarbij ze hun totaal aantal doelpunten in de competitie op 168 brachten. Na de wedstrijd ontvingen de spelers de schaal en werd er een feestelijke bijeenkomst aangekondigd op 25 mei in de kantine van Wittenhorst om het kampioenschap te vieren.

Door de titel promoveren ze naar de 1e klasse.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...