Feestelijke eerste steenlegging nieuwbouwproject Meteriksveld fase 2

Wethouder Beurskens legt eerste steen HVG Real Estate
De toekomstige bewoners van Meterik hadden afgelopen vrijdag een bijzondere dag. Onder een stralende zon vond de feestelijke eerste steenlegging plaats van Meteriksveld fase 2, waarbij zowel toekomstige bewoners als betrokkenen de start van hun nieuwe thuis mochten vieren.
Bregje Deckers | 3 september 2024 16:39 | Aangepast op 3 september 2024 16:39
De middag begon feestelijk met een glaasje prosecco. Wethouder Beurskens opende het evenement met een welkomstwoord en ook Bart Boonen, directeur van de ontwikkelaar, nam het woord. Wethouder Beurskens legde de allereerste steen, waarmee officieel de bouw van start ging.

Zelf eerste steen leggen
Wat de dag extra bijzonder maakte, was dat niet alleen de wethouder een steen mocht leggen, maar ook de toekomstige bewoners. Met veel enthousiasme en een persoonlijke touch droegen zij allemaal een symbolisch steentje bij aan de bouw van hun toekomstige huis.

Buren leren kennen
Naast het symbolische metselwerk bood de middag ook een mooie gelegenheid voor de kopers om elkaar beter te leren kennen en te ontdekken wie hun toekomstige buren worden. Het team van Vlassak BV, de bouwonderneming achter het project, was ook aanwezig om vragen te beantwoorden en kennis te maken met de nieuwe bewoners. De dag werd afgesloten met een goed gevulde goodiebag en een speciaal, gepersonaliseerd cadeau voor alle kopers.

Meest gelezen

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

Redactie | 25 mrt 2025 08:25

Samenvatting Gladiatoren HadM vanavond op TV

Eric Reijnders | 23 mrt 2025 15:02

Lees ook

Voorjaarseditie Groene Burendag in Horst

Op zaterdag 5 april vindt de voorjaarseditie van de Groene Burendag wederom plaats in de Mussenbuurt...

Ontdek de schoonheid van Kaldenbroek

Maak kennis met Kaldenbroek en de verbinding tussen de laag-, midden- en hoogterrassen van de Maas i...

Munckhof wint aanbesteding voor leerlingenvervoer Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam en Molenlanden

Munckhof heeft recent de aanbesteding gewonnen voor het leerlingenvervoer van gemeenten Gorinchem, H...

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

De 'Stille Sluipers' van de Horster Jong Nederland afdeling zijn tijdens de vrijdag, zaterdag en zon...

Verlies Wittenhorst in belangrijke driepunter tegen Nuenen

Wittenhorst verloor drie kostbare punten tegen RKSV Nuenen. Ondanks legio kansen en een flink overwi...

Loting OLS is bekend: hier vind je de schutterijen uit Horst aan de Maas

De loting voor het OLS op 6 juli vond vrijdagavond plaats in Cultuurpodium De Bombardon in Heythuyse...