Burgemeester Palmen in hemd gezet met neppe EK-tickets

Burgemeester Ryan Palmen.
De EK-trip van burgemeester Ryan Palmen naar Duitsland liep anders dan gepland. Hij dacht met de aankoop van twee wedstrijdkaarten een buitenkans te hebben bemachtigd, maar de burgemeester van Horst aan de Maas kwam bedrogen uit: de tickets bleken nep.
Youri Buis | 7 juli 2024 15:46 | Aangepast op 7 juli 2024 15:46
Plausibel
Palmen vertelt tegen L1 Nieuws dat hij van plan was om de kwartfinale tussen het Nederlands elftal en Turkije in de fanzone in Berlijn te bekijken, maar dat hij onderweg twee tickets op Marktplaats tegenkwam. Hij kon de verleiding niet weerstaan, mede door het verhaal van de verkoper, en kocht twee kaarten voor 250 euro per stuk. “Het klonk allemaal heel plausibel.”

Op herhaling?
Toen Palmen tijdens de autorit naar Berlijn nog steeds geen tickets had ontvangen, daalde het besef in dat hij is opgelicht. Toch heeft het de feestvreugde niet verpest, stelt de burgemeester. Misschien gaat hij woensdag zelfs op herhaling als Oranje in de halve finales tegenover Engeland staat. Maar dan wel zonder tickets. “Die fout gaan we niet nog eens maken.”

Boete
Overigens heeft Palmen niet alleen een zure nasmaak overgehouden aan de oplichting met de EK-tickets. Hij kreeg ook nog een verkeersboete. “We waren even niet aan het opletten door die tickets en toen werden we geflitst”, aldus de burgemeester tegen L1 Nieuws.

Lees ook

Gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederlands in bibliotheek

Op zaterdagochtend 28 juni organiseert BiblioNu een gezamenlijk leesmoment in het Pools en Nederland...

Themarondleiding op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. De twee...

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...