Adelante en De Zorggroep openen tweede revalidatielocatie in Noord-Limburg

Adelante en De Zorggroep breiden hun samenwerking in Noord-Limburg uit met een tweede vestiging van Revalidatiekliniek Noord-Limburg. De nieuwe locatie opent eind november in Rooyhof, een verbouwde locatie van De Zorggroep in Venray, en biedt plaats aan tien revalidanten.
Bregje Deckers | 5 juni 2025 15:09 | Aangepast op 5 juni 2025 15:09
De revalidatiekliniek biedt integrale zorg aan volwassenen, waarbij Adelante zich richt op medisch specialistische revalidatie (MSR) en De Zorggroep op geriatrische revalidatiezorg (GRZ). Deze gecombineerde aanpak is sinds 2022 succesvol in Tegelen en wordt nu voortgezet in Venray.

Tweede locatie
“We zien dagelijks de meerwaarde voor de revalidanten en onze professionals. Kennisuitwisseling en het optimaliseren van werkprocessen hebben geleid tot een hoge kwaliteit van zorg”, aldus Ageeth Bijl, lid van de Raad van Bestuur van Adelante. “Dat geeft ons het vertrouwen om samen een tweede locatie te openen”, voegt Marc van Ooijen, voorzitter Raad van Bestuur van De Zorggroep toe. “We zetten hiermee een volgende stap in het versterken van de revalidatiezorg in Noord-Limburg.”

Met de uitbreiding hoeven inwoners van Noord-Limburg voor hun revalidatie minder vaak uit te wijken naar steden als Hoensbroek, Eindhoven of Nijmegen.

Lees ook

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...

Themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst

Na het succes van vorig jaar zijn de themarondleidingen op het Oud Kerkhof Horst weer terug. Vanaf m...

Grubbenvorster Mannenkoor geeft lenteconcert

Het Grubbenvorster Mannenkoor onder leiding van Oksana Bos-Baljva geeft op zaterdag 24 mei een Lente...