Subsidie verbouwing Zaal Debije in Hegelsom nu definitief

Stichting Parochiehuis Hegelsom kan nu definitief rekenen op een subsidie van 953.000 euro van de gemeente Horst aan de Maas. Nu de inhoudelijke en financiële eindafrekening bekend is, is de subsidie officieel goedgekeurd voor Zaal Debije.
Niels van Rens | 30 oktober 2024 12:06 | Aangepast op 30 oktober 2024 12:06
De verbouwing van Zaal Debije is nu afgerond en het dorp beschikt nu over een moderne, duurzame en toekomstbestendige accommodatie.

Laatste geld
Vanwege de correcte inhoudelijke en financiële eindafrekening heeft het College van B&W besloten de subsidie definitief vast te stellen op 953.000 euro en dat is gelijk aan de verleende subsidie. Op basis hiervan ontvangt de stichting nog een bedrag van 95.300 euro.

Lees ook

Nieuwe speeltuin Kronenberg feestelijk geopend

De nieuwe speeltuin aan de Henri Vullinghsstraat in Kronenberg is officieel geopend. Dit gebeurde op...

Op onderzoek langs de waterkant in America

Wil je ook zoeken naar eendagsvlieglarven en andere waterdiertjes? IVN De Maasdorpen viert de Slootj...

BiblioNu en JobOn helpen werkzoekenden verder

Werkzoekenden in Horst aan de Maas kunnen deze zomer werk maken van hun loopbaanontwikkeling tijdens...

Inspiratie-avond over biodiversiteit in Horst

IVN De Maasdorpen organiseert een inspiratie-avond over biodiversiteit. Er wordt uitgezoomd naar de ...

BaasPOP roept op: kom niet meer naar het terrein

BaasPOP, het feestje van Baas van Horst aan de Maas, roept mensen met een kaartje op om niet meer na...

Zomerexpositie Hobbygilde Horst aan de Maas

In zorgcentrum D’n Horstgraaf vrolijken elk seizoen lokale en regionale kunstenaars de gangen van de...