Overname ABS Autoherstel Noord-Limburg en Bosch Car Service Horst door Oostendorp

Oostendorp Groep heeft Bosch Car Service Horst en ABS Autoherstel Noord-Limburg overgenomen. Alle medewerkers van beide bedrijven komen in dienst van Oostendorp Groep.
Eric Reijnders | 3 januari 2025 13:45 | Aangepast op 3 januari 2025 13:45
ABS Autoherstel Noord-Limburg blijft opereren onder dezelfde naam, maar wordt onderdeel van de Oostendorp Autoschade Groep, die ook aangesloten is bij ABS Autoherstel. Bosch Car Service Horst blijft zijn activiteiten ongewijzigd voortzetten.

Familiebedrijven
Peter Timmerman en zijn vrouw Hellen zijn enthousiast over de overname: “We zijn trots op wat we samen met ons team hebben opgebouwd. We blijven ons ontwikkelen en bieden onze klanten een nog completere service, met behoud van de persoonlijke benadering.”
Samen met hun zoon Yves blijven ze actief bij de twee bedrijven in Horst.

Toevoeging
Beide bedrijven zijn familiebedrijven en delen dezelfde normen en waarden. Oostendorp Groep breidt met deze overname haar netwerk uit naar vijf schadeherstelbedrijven en twee ruitschadeherstel locaties. Ook de komst van Bosch Car Service Horst is een belangrijke toevoeging.

Meest gelezen

Corruptieaffaire raakt Horst aan de Maas: wat is er gebeurd?

Jelle van de Steeg | 21 jan 2026 13:04

Leef presenteert kieslijst met 50 namen

Jelle van de Steeg | 19 jan 2026 13:44

Lees ook

Nondezuk uit Meterik winnaar bij CMC ALAIF

De 14e editie van CMC ALAIF heeft een overwinning opgeleverd voor Horst aan de Maas. Nondezuk uit Me...

Aantal verkeersongevallen opnieuw fors gestegen

In de gemeente Horst aan de Maas is het aantal geregistreerde verkeersongevallen vorig jaar opnieuw ...

Dreumels hannesse op het ijs: 'D'n Hannes 2024' binnenkort opnieuw uitgereikt tegenover groter publiek

'D'n Hannes 2024' wordt op zaterdag 20 december uitgereikt op de ijsbaan in Horst. Deze ludieke onde...

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...